Hızlıca Büyüyün

Tıklama Başına Ödeme

İşletmelerin birçok amaca aynı anda ulaşmasını sağlayan google reklam yönetimi oldukça fazla yer verilmesi gereken bir pazarlama birleşenidir. Pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarını en kısa süre içinde ve istediğiniz şekilde almak için firmamız bu konuda da destek sağlıyor. Sadece tıklama başı ücret ödeyerek yeni müşteriler kazanın.

google reklam yönetimi
01
01
Düşük Maliyetler

Sektörünüze göre tıklama başına düşük maliyetler ile çalışmanızı sağlıyoruz.

02
02
Dönüşüm Analiz

Dönüşüm analiz sayesinde ay içerisinde harcadığınız ve kazandığınız tutar dengesini analiz etmekteyiz.

03
03
Anahtar Kelime Planlama

Müşterilerinizin Google'da sizi en iyi nasıl bulabileceği kelimeleri doğru planlıyoruz.

04
04
Yeniden Pazarlama

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sizin reklamlarınızı yeniden görmesini sağlıyoruz.

Google Reklam Yönetimi

İşletmelerin birçok amaca aynı anda ulaşmasını sağlayan google reklam yönetimi oldukça fazla yer verilmesi gereken bir pazarlama birleşenidir. Pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarını en kısa süre içinde ve istediğiniz şekilde almak için firmamız bu konuda da destek sağlıyor. Sosyal medya başta olmak üzere müşteri ile iletişime girecek birçok alanda uygun proje ve reklam içeriklerinin hazırlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede elde etmek istediğiniz başarı daha kısa süre içinde mümkün hale geliyor. Adım adım planlanan aşamalarımız sayesinde firmanızın daha çok fark edilmesine ve satışlarınızın da artmasına da ön ayak oluyoruz.

Google Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi İşletmelerin reklamcılık alanında en sık kullandıkları ve en sık tercih edilen yolların başında geliyor. İşletmenizin tüm sosyal ve dijital pazarlama işlemlerini kusursuz ve 9 yıldan fazla süredir edindiğimiz tecrübeye dayanarak yerine getiriyoruz. Belirlenen hedef kitleye odaklanarak en etkili sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacak detaylar üzerinde duran ekibimiz raporlama araçlarımız ile sonuçları sizin de görmenizi sağlıyor.

Google reklamlarının sahip olması gereken özelliklere hakim olmamızdan dolayı buna göre google reklam yönetimi yapıyoruz. Reklamlarınızın içerikleri, renk ve bileşenleri kadar verdikleri mesajlar da yönlendiriliyor. Firmanızın daha çok tanınır olması marka değerinizin ve kurumsal imajınızın daha çok ortaya çıkmasına ve artmasına neden oluyor. Bunun için elemanlarımız tüm bileşenleri yerli yerinde kullanıyor.

Instagram Reklam Yönetimi

En sık tercih edilen reklam yönetimi alanlarının başında tüketicilerin tercih sıklığından dolayı Instagram geliyor. Hazırladığımız reklamlar içerik olarak dikkat çekiyor. Bu şekilde olmasını sağlayacak öğeler ekliyoruz. Tüketicinin dikkatini çeken, doğru yönlendirmeler yapan ve sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacak sonuçlar için çabalıyoruz. Renklerin belirlenmesinden yazı tipinin ne olacağına kadar verilecek olan kararlar uzman bir ekibin eleme ve değerlendirmelerinden geçerek belirleniyor.

Dijital alanların tamamda yapılacak olan reklamlarınızın diğer alanlar ve platformlarla entegre olmasını da önemsiyoruz. Bundan dolayı başarılı olma oranlarınız yükseliyor. Reklam içerikleri ve hitap ettiği tüketiciler kadar işletmenizin amaçlarına da uygun olmasını istiyoruz. Web tasarımı ve diğer hizmetlerimiz ile birlikte google reklam yöntemi konusundaki adımların da entegre olmasını sağlıyoruz.

Google Reklam için

Müşterilerimiz
Neler
Söyledi?

Emilia Clarke
Google reklamlar ile yaptığmız işleri daha fazla insana ulaşarak müşteri sayımızı arttırdık ve sonucunda üretim kapasitemizi arttırdık. Yeni satışlar ve yeni müşteri edinimden çok mutluyuz.
Aydın Teke
Firma Sahibi - EIO
Emilia Clarke
5 yıldır çalıştığımız reklam ve sosyal medya firmasından çok memnunuz tüm şubelerimizin web tasarım, sosyal medya gibi işlerini çok iyi yönetiyorlar. Kursiyer sayımız ve marka bilinirliğimizi çok iyi etkiledi.
Mehmet Aslan
Firma Sahibi - Lale Sürücü Kursları
Emilia Clarke
4 yıldır firmamızın tüm dijital süreçleri Saydam Bilişim'e ait. Yaptıkları çalışmalardan son derece ben ve müşterilerim memnun, çünkü artık isteyen her müşterimiz bizi Google'da rahatlıkla bulabiliyor.
Vizyon Maskot
Firma Sahibi - Vizyon Maskot
Call Now ButtonTıkla Ara