Profesyonel Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitesi kurumların ve artık bireysel kişilerin bile olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Pazarlama yapmak veya firma olarak farkındalık oluşturmak adına tasarım yapıyoruz. Görüşmelerimiz sonucunda taleplerinizi değerlendirdikten hemen sonra düzenlemeleri yaparak size uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Tamamladığımız Web Siteleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teklif Alın

 

  Web Tasarım

  Şirketlerin web tasarım konusundaki başarıları müşterilerine açılan kapı olarak değerlendirilmelidir. İlk olarak müşteri ve işletmenin karşılaştığı yer olarak bakıldığında neden önemli olduğu fark edilir. Firma olarak 9 yıldan uzun süredir web sitelerinin tasarımı başta olmak üzere dijital alanda yardımcınız olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tasarım sadece yazılımları ortaya çıkarmak ve standart kalıplar üzerinden yola çıkmak olarak düşünülmemelidir. Özgün, etkileyici, işlevsel ve anlaşılır bir web siteniz olması müşterilerin bakış açılarından alışveriş alışkanlığına kadar birçok açıdan olumlu değerlendirme elde etmenize neden olur. Bu nedenle size uygun ve amaçlarınıza ulaşmanıza olanak tanıyan tasarımlar yapıyoruz.

  Web Tasarım Nedir?

  Web tasarım kurumların ve artık bireysel kişilerin bile olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Pazarlama yapmak veya firma olarak farkındalık oluşturmak adına tasarım yapıyoruz. Görüşmelerimiz sonucunda taleplerinizi değerlendirdikten hemen sonra düzenlemeleri yaparak size uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Firmanızın misyon ve vizyonlarının olduğu, buna uygun şekilde düzenlenen ve insanların güven duymasına neden olan tasarımlar sayesinde firmanızı rakiplerinizden farklı bir yerde konumlandırıyoruz. Bu alanda sahip olduğumuz tüm becerilerimizi kullanarak en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

  Profesyonel Web Tasarım Ajansı

  Kuruluş amacımız olan profesyonel web tasarım konusunda bir ajans olarak çalışıyoruz. İhtiyacınız olan web tasarım detayları başta olmak üzere seo, kurumsal imajınız veya reklam yönetimlerinizi de en iyisi olması adına yönlendiriyoruz. Birbirinden ayrı düşünülemeyecek detayları entegre ederek almak istediğiniz sonuçların daha fazlasını elde etmenize yardımcı oluyoruz. Profesyonel bakış açımız sayesinde müşterileriniz web sitenize girdiğinde bile anlaşılır, güven veren ve alanında iyi olan bir firma olduğunuzu düşünmeye başlıyor.

  Web Tasarım Fiyatları

  Web tasarım ve diğer konularda bilgi almak için aramalısınız çünkü fiyat ve süreler projelere göre değişiklik göstermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve birbirinden eğitimli, tecrübeli ekibimiz sayesinde kısa süre içinde istediğiniz hizmetleri yerine getiriyoruz. Maliyetleri düşük tutarak masrafların daha da yüksek olmasını engelliyoruz. Uygun paketlerimiz ve içeriklerimiz bulunuyor. Uygun olanları tercih ederek oldukça makul rakamlar ile en iyisi olan hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Web tasarımı ile başlayan hizmetlerimiz birçok açıdan tamamlanarak firmanızın başarısına katkı sağlar. 

  Sık Sorulan Sorular

  Web Tasarım'da Sıkça Sorulan Sorular ?

  Web Tasarım Nedir ?

  Kişi, kurum, işletme vb. kuruluşların; tanıtıcı, bilgilendirici ve satış yapma amacıyla oluşturdukları grafik, tasarım ve kodlardan oluşan çalışmalara web tasarım denilmektedir.

  Web Tasarım Yapılırken Nasıl Bir Yol izlenir?

  Web tasarım çalışmalarında her zaman müşterimize en iyisini sunmak isteriz. Tabi iyi bir çalışma yapmak içinde ortalama bir bütçe belirlememesi gerekmektedir. Çünkü iyi bir web sitesi çalışmasıyla kötü bir web sitesi çalışması arasında zaman, maliyet, ve kalite farkı vardır. Saydam Bilişim web tasarım şirketi olarak çalışmalarımızı yaparken, belli bir aşama ve sıralamada yaparız. İlk olarak müşterimizin web sitesinden elde etmek istediği talep ve beklentilerini alır, ve ona göre bir çalışma planı hazırlarız. Bu plan doğrultusunda müşterimizin kurumsal renklerine uygun olabilecek en iyi tasarım çizer ve tasarımı, müşterimizin onayına sunarız. Tasarım onayı alındıktan sonrada, çalışmayı Html ve css kodlarına dökerek, cms içerik yönetim paneli entagrasyonu yaparız. Sonrasında da sizin için özel oluşturduğumuz içerikleri (resim, yazı, video vs.) web sitesine yerleştirip, test aşamalarını ve tüm seo optimizasyonlarını gerçekleştirildikten sonra yayına alırız.

  Web Tasarımı Yaparken Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?

  Hazır web tasarım çalışmaları daha önceden hazırlanmış ve piyasada birden çok kişiye kopyala, yapıştır mantığıyla satılmış ve seo optimizasyonu tam olarak gerçekleşmemiş çalışmalardır. Buna nazaran özel web tasarım çalışmaları, markaya göre özel hazırlanmış ve son teknolojilere göre uyarlanmış detaylı çalışmalardır.

  Web Sitesi İçin Demo Çalışması Yapıyor Musunuz?

  Web tasarım hizmeti verirken müşterilerimizle web tasarım sözleşmesi imzalamaktayız ve sözleşme imzaladıktan hemen sonra çalışmalarımıza başlamaktayız. Bu noktada sözleşme imzalamadan önce önden bir demo çalışması talebi iletirseniz, bu zamanımızı alacağı için ücretlendirmek zorundayız. Onun için web tasarım demo çalışmasını belli bir ücret karşılığında yapıyoruz.

  Web Tasarım Fiyatları Neden Bu kadar Değişken

  Piyasada şu web tasarım çalışması yapan binlerce kişi veya firmalar görmekteyiz. Bu kişi veya firmalar ağırlıklı tecrübesiz, kalitesiz iş yapmakta veya sonrasında aktif destek vermektedir. Onun içindir ki bu hizmeti almak istiyorsanız alanında uzman firmalardan aldığınız teklifleri değerlendirmeniz gerekir.

  Web Sitesinin Yönetim Paneli Var Mı?

  Tüm web sitesi çalışmalarımızda müşterilerimizin sitelerini yönetebileceği cms içerik yönetim panelimiz mevcuttur.

  Web Sitem Mobil Uyumlu Olarak Hazırlanacak Mı?

  Mobil uyumlu web tasarım yani İngilizcesi “ responsive tasarım ” olan bu teknoloji, akıllı cep telefonların daha yaygın kullanımıyla önem kazandı. Bu noktada Saydam Bilişim web tasarım firması olarak tüm yaptığımız çalışmalarda “Ux ve UI Design ” teknolojileri kullanarak siteleri mobilde daha kullanışlı hale getiririz.

  Web Sitesi Ödemesi Dışında Ekstra Bir Ödemem Çıkar Mı?

  Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizle karşılıklı yaptığımız web tasarım sözleşmesi bulunmaktadır. Bu sözleşmeyle alınan tüm hizmetle,r fiyatlarıyla birlikte detaylı yazılmaktadır. Bu noktada sözleşmede belirtilen hizmet ve fiyatlar dışında hiçbir şekilde ekstra bir ödemeyle karşılaşmazsınız.

  Web Tasarım Çalışmalarına Garanti Veriyor Musunuz?

  Sözleşme kapsamında yaptığımız tüm çalışmalarda sürekli olarak müşterilerimize garanti vermekteyiz. Ama tabi bazı mücbir sebepler dışında bunlara örnek verecek olursak, sitenize karşı oluşan saldırılar, alt yapı problemleri, elektrik kesintileri, internet kesintileri gibi elde olmayan sebepler garanti kapsamı dışındadır.

  Web Tasarım Çalışmam Nasıl Olmalıdır?

  Kaliteli bir Web sitesi çalışması beklentiniz ve bütçenizde buna müsaitse özel web tasarım çalışması yaptırmanızı öneririz. Çünkü bu noktada alacağınız hizmet; özel dizayn web tasarım, özgün içerik(resim, yazı, video, fotoğraflar) site içi seo optimizasyon, web hosting hizmetlerini kapsar.

  Web Sitesi Tasarımı Ne kadar Sürer?

  İlk önce şunu bilmenizi isterim; İnternette hemen kurulum web sitesi tarzında satılan sitelerin, yapım süreleri yanlış ve yanıltıcı sürelerdir. Çünkü etkili bir web sitesi tasarımı yapmak için işin arkasında en az bir tasarımcı, bir yazılımcı, bir seo uzmanı olması gerekmektedir. Çünkü tasarımın özel çizilmesi, kodlamaya dökülmesi, özgün içeriklerin hazırlanması, site içi seo optimizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve sitenin test edilip yayına verilmesi için, minimum 1 ay süre gerekmektedir.

  Web Sitesi Yazılım Dili Ne Olacak?

  Web sitesi çalışmalarımızda Facebook sitesinde de kullanılmış ve Dünyaca kabul görmüş Php yazılım dili kullanmaktayız.

  Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

  Web tasarım fiyatları araştırması yaparken müşterilerimizin gerçekten kafalarının çok karıştığını görmekteyiz. Çünkü sektörümüzde 50 TL’den 50.000 TL’ye kadar değişik fiyatlandırmalar yapıldığını bizde gözlemliyoruz. Bu noktada kaliteli ve profesyonel bir web tasarım çalışması yaptırmak istiyorsanız şöyle konuyu daha detaylı anlatabiliriz; İyi bir web sitesi çalışması için en az bir tasarımcı, bir yazılımcı, bir editör, bir fotağrafçı, bir seo uzmanı aralıklı en az 1 ayı aşkın bir süre uğraşmalıdır. Onun için ortalama bir projede çalışmanın detayına göre, fiyatlandırma; 5.000 TL’den -50.000 TL aralığında olacaktır.

  Web Sayfam Google’da Üst Sırada Çıkacak Mı?

  Google arama motorunda iki türlü üst sıralarda çıkabilirsiniz. Bunların birincisi “Google Reklamları”, ikincisi “ SEO” yani arama motoru optimizasyonu ile olmaktadır.

  Birinci aşamada oluşturacağımız doğru bir “ Google Ads “ kampanyası ile web siteniz istediğiniz anahtar kelimelerde hızlı bir şekilde üst sıralara çıkarabilir.

  İkinci olarak Seo çalışmasıyla da web siteniz Google’da ilk sıraya çıkabilir. Yalnız bunun olması için belli bir çalışmaların yapılması gerekir. Çünkü bu gerçekten seo çalışması uzun vadeli ve emek isteyen bir süreçtir. Bu noktada müşterilerimize tavsiyemiz sabırlı olmaları ve bunun için uzun vadeli bir yatırım bütçesi oluşturmalarıdır.

  Web Tasarımı Çalışmasına Seo Hizmeti de Dahil Mi?

  Kaliteli ve Google yönergelerine uygun olarak hazırlanmış bir web sitesi, rekabeti yoğun olmayan anahtar kelimelerde Google’da ilk sayfaya gelebilir. Yalnız rekabeti yoğun olan ve rakiplerin Seo çalışması yaptığı kelimeler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu tarz kelimelerde uzun soluklu bir çalışma yapılması gerekmektedir. Bu noktada da web sitesi hizmeti dışında birde aylık seo danışmanlığı hizmeti almanızı öneririz.

  Web Sitesi İçeriklerini Siz Hazırlayabilir Misiniz?

  Web sitesi içeriği derken kastettiklerimiz; web sitenizin yazıları, resimleri, fotoğrafları, pdfleri, videoları vs. gibi tüm doneleridir. Bu noktada tüm müşterilerimize önerimiz; eğer web sitenizin yazıları özgün ve seo uyumlu değilse bunları değiştirmeleridir. Çünkü web sitenizde bulunan kopya içerik ve seo uyumsuz makaleler, Google’da sıralamalarınızı olumsuz yönde etkiler.

  İkinci olarak resim ve fotoğraflarınız size özel çekilmiş ve özel grafik çalışmalarıyla canlandırılmış olması gerekir. Üçüncü olarak ürün veya hizmetinizin tanıtım kataloğu veya pdfsi varsa bunların profesyonel grafik çalışmaları yapılarak hazırlanması gerekir.

  Dördüncü olarak sitenizde kullanacağınız şirket tanıtım videosu veya ürün tanıtım videoları profesyonelce hazırlanması gerekir. Bu noktada 360 derece tam dijital ajans hizmeti kapsamında tüm bu süreçlerinizi biz yürütebiliriz.

  Web Hosting ve Domain Hizmeti de Veriyor Musunuz?

  Şirketinizin tüm web tarafındaki ihtiyaçlarınıza tek bir yerden çözüm sunarak domain alımı, takibi, yenilenmesi bunun yanında web sitesi yazılımının sunucularımızda barındırılması, yedeklenmesi ve güncellenmesi gibi hizmetleri vermekteyiz.

  Web Tasarım Çalışmasından Sonra Destek Alabilir Miyim?

  Web tasarım çalışması bittikten sonra en önemli konu sitenizle ilgili destek alabilme konusudur. Çünkü ciddi bir web tasarım ajansı ile çalışmıyorsanız bu konuda gerçekten mağdur olabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz başlıca sorunlar; siteniz bir anda kapanabilir, sitenizin yedekleri bir anda silinebilir, siteniz çok yavaş çalışabilir, veri tabanı hatası alabilirsiniz, siteniz hacklenebilir, mailleriniz çalışmayabilir gibi bir çok problemle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada istanbul’da ki en iyi web tasarım ajanslarından Saydam Bilişim olarak size her problemde hızlıca çözüm bulabiliriz.

  Call Now ButtonTıkla Ara