Avcılar Web Tasarım

Avcılar web tasarım dilediğiniz internet sitesinin sizlere ait olmasını sağlamaktadır. Web tasarım sürecinde rakipler analiz edilmelidir. Web tasarım hizmeti alacağınız firma, sizlere özel bir hizmet sağlamalı, dilediğiniz tasarımın uygulanırken aynı zamanda rakiplerinizin önüne geçmenizi de sağlamalıdır.

Avcılar Web Tasarım Fiyatları

Avcılar Web Tasarım Fiyatları
Site Türü Minimum Fiyat Maximum Fiyat SAYDAM BİLİŞİM FİYATI NELER İÇERİR?
Basit Düzey Kurumsal Web Sitesi 1.000,00 TL 5.500,00 TL 3.500,00 TL + KDV Standart kurumsal web sitesi tasarımı içerir.
Orta Düzey Kurumsal Web Sitesi 3.000,00 TL 27.000,00 TL 9.500,00 TL + KDV Ek olarak; Haber, Blog, sektörel ürün yönetimi içerir.
Üst Düzey Kurumsal Web Sitesi 5.000,00 TL 60.000,00 TL 26.000,00 TL + KDV Ek olarak; Müşteri kaydı, Müşteri yönetim modülü, firma ismi ile toplu sms modülü içerir.

Web tasarım fiyatları, tasarlanacak sayfa sayısına, site içi düzenlemelere, özel isteklere göre değişebilmektedir. Özel olarak SEO uyumlu hizmet almanız, sitelerinizin kalitesini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artıracaktır. İşinin ehli olan ve bilgili tasarımcılar, daha hızlı yüklenecek ve sitenizin en verimli şekilde işlemesini sağlayacak özel sistemleri sizlere sunacaktır.

Web tasarım fiyatlarında marka yaratmak istiyorsanız, sitenizin kurumsal kimliğinize hitap edecek renklere ve logolara bezenmesini istiyorsanız, bunu mutlaka ajansa bildirmelisiniz. Özel çalışmalar ve düzenlemelerle kısa sürede logolarınızın tasarımını yapabilirler ve sonrasında site içine entegre edebilirler.

Fiyatları etkileyen bir diğer noktaysa, online alışveriş sitesi ve blog arasındaki farkın tam da kendisidir. Sitenizden üretimini sağladığınız ürünlerin satışı için çok daha karmaşık bir alt yapıya ihtiyacınız vardır. Bu da fiyatı etkiler.

Avcılar Web Site Tasarımı Ajansı

Web tasarım hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken, hedef odaklı olmanızdır. Web tasarım bir süreç olsa da son iş ile baştaki site görseli birbirinden farklı olabilir. Sabırla tasarımın bitmesini beklemeli, en son sonuçta beğenmediğiniz ve değişmesini istediğiniz yerleri belirtmelisiniz.

Avcılar web tasarım işletmeleri, müşteri odaklı çalışmalıdır. Sıradan bir web sitesinin kurulumu sağlandıktan sonra alan adının alınması gerekebilir. Bu durumda hizmet aldığınız kişi ya da firma sizlere bu hizmeti sağlamalıdır. Kaliteli ve güvenilir web sitesi kurulumunda, taraflar şeffaf olmalıdır. Ne istediğinizi bilerek tarif edeceğiniz web sitelerinin çok daha isteğinize yakın çıkma ihtimali bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara