Kurumsal web tasarım fiyatları seçeneklerimiz her zaman piyasaya göre uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Müşterilerimiz, web sitelerini kullanmaya başladıktan sonra firmamızdan destek hizmeti almaya devam edebiliyorlar.

Web siteleri, firmaların, internet ortamındaki kimlikleri olmakta ve insanlar firmaları, web sitelerindeki bilgilere göre değerlendirmektedir. Kurumsal web tasarımları geliştiriyor ve firmalara en iyi seçenekleri sunuyoruz.

 

Firmamız, alanında uzman ekipler ile tüm sektörler için kapsamlı web tasarımları hazırlıyoruz. Yaptığımız çalışmaları, güncel sistemleri uyumlu olarak yapıyoruz. Kurumsal web site tasarımlarında kurumsal SEO çalışmalarına uyumlu olmasına dikkat ederek, sitelerin her zaman geliştirilebilir olmasını sağlıyoruz. Sektörlerin yapısına uygun çalışmalar yapabilmek için geniş bir piyasa araştırması yapıyor ve tüm firmaların web sitelerin inceleyerek en iyi çalışmaları ortaya koyuyoruz.

Web tasarımı yada diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0534 606 54 61 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları
Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 290 TL Tek Sayfa + Panel
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 690 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş Web Tasarım Fiyatı 1490 TL 20 Sayfa + Panel + Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal Optimum Web Tasarım Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa + Panel + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil

 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Kurumsal web ve kişisel web sitelerini hazırlamak, basit bir işlem gibi görülebilir. Ancak çeşitli kodlamalar ile yapıldığı için birçok değişkeni bir arada değerlendirmek ve eşleştirmek gerektiğinden zor bir iştir. Kurumsal web tasarımlarını yaparken, Google algoritmalarına uyumlu olmasına ve arama motoru altyapıları ile tam uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Uzun yıllar sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, çalışmalarımızın kalitesini ve müşteri sayımızı artırmaktadır. İnternet teknolojisindeki gelişmelerden dolayı, tüm kurumsal web tasarımlarımızı aynı zamanda mobil uyumlu olarak hazırlıyoruz. Kişiler, bilgisayar ya da cep telefonlarından web sitesine erişim yapmak istediklerinde, tüm sayfaları düzgün bir şekilde görebilecektir.

Kurumsal web tasarım fiyatları nedir diyen müşterilerimize fiyat tekliflerimizde tüm ayrıntıları göstermeye çalışıyoruz. Web tasarımı, sayfa sayısı, sayfa içerikleri, üyelik oluşturma sayfası gibi ayrıntılar web tasarım fiyatları bölümlerini oluşturmaktadır. Web tasarım taslaklarını hazırlayarak, müşterilerimizin taleplerine göre fiyat belirlemesi yapıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Kurumsal web siteleri için yaptığımız tüm çalışmalar için firmamız ile iletişimi kuranlar, fiyatlarımız hakkında bilgi alabiliyorlar. Kurumsal web siteleri, firmalar için büyük önem taşımaktadır. Firmaların, kurumsallaşmasını ve markalaşmasını sağlayacaktır. Dünyanın her yerindeki müşterilerine web siteleri üzerinden ulaşacaklardır.

Bunun için web tasarımlarını, firmanın bulunduğu sektörün tüm özelliklerini kapsayacak şekilde yapıyoruz. Her şeyden önce firmanın, rakip firma sitelerinin analizlerini yapıyor, yapacağımız çalışma ile rakiplerinin önünde yer almasını sağlıyoruz. Kurumsal web tasarım fiyatları hesaplamalarını, her yıl yaptığımız güncellemeler üzerinden yapıyoruz.

Web tasarım çeşitlerinin belirlenmesi,

  • Kontrol panelinin yazılımı
  • Kurumsal SEO uyumu
  • Site sayfa sayısı ve sayfa içeriklerinin oluşturulması
  • İletişim sayfasının detayları
  • Üyelik sayfasının bulunması

Bu detaylar, kurumsal web siteleri için yapacağımız tasarımların fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Her bir çalışma fiyat değişkenliği oluşturacaktır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları 2020

Kurumsal web tasarım çalışmalarımızı, alanında uzmanlaşmış ve çalışmaları ile kendisini ispatlamış olan elemanlarımız ile yapıyoruz. Tüm çalışmalarımızın, sektörlere kalite katmasına ve müşteri memnuniyeti oluşturmasına dikkat ediyoruz. Kurumsal web tasarım fiyatları 2020 yılında güncellenmiştir.

Fiyat teklifi isteyen müşterilerimize 2020 fiyatlarını bile en uygun seviyede olacak şekilde sunuyoruz. Web tasarım fiyatları, başlangıç çalışması, kurumsal tasarımlar ve site geliştirme şeklinde farklı sunulmaktadır. Kurumsal web tasarımlarında, sayfa sayısı, panel, hosting yapısı, SEO uyumu, güvenlik sertifikası, yabancı dil destek paketleri fiyatları belirleyen başlıca etkenlerdir.

2020 yılı için yapmış olduğumuz fiyat güncellemelerini, sitemizde yayınlıyor ve müşterilerimizin görmesini sağlıyoruz. Kurumsal web sitesine ihtiyaç duyanlar, firmamız ile iletişime geçerek, istedikleri site özelliklerine göre fiyat teklifi alabilirler. Uzmanlarımız, firmanın hizmet verdiği sektörlere uygun olan önceki çalışmalardan örnekler göstererek, firmaların tasarım seçmesini sağlamakta ve seçilen tasarıma göre en iyi fiyatları vermekteyiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara