Günümüzde, firmalar kurumsal kimliklerine kavuşabilmek ve uluslararası alanda tanınabilmek için web tasarımlarını yeni yazılım teknolojileri ile yaptırmak isterler. Yapılacak olan her çalışma web tasarım fiyatı seçeneklerinde değişikliğe neden olacaktır. Şahıs ve firmaların internet üzerinden kendilerini tanıtabilmenin en iyi yolu, kendilerine ulaşılabilirliği sağlama yöntemi web siteleridir. Web tasarımı ne kadar kaliteli olursa, internet ortamında firmanın görünümü o kadar iyi olacaktır.

Web Tasarım Fiyatı 2020
Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 290 TL Tek Sayfa + Panel
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 690 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş Web Tasarım Fiyatı 1490 TL 20 Sayfa + Panel + Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal Optimum Web Tasarım Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa + Panel + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil

 

Firmalar veya şahıslar internet ortamında temsil edilmek için web tasarımlarına ihtiyaç duyarlar. İhtiyaçlarının karşılanabilmesi için kullanım amaçlarına ve bulundukları sektöre göre farklı tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Web tasarımları, grafik tasarımı, kod yazılımı, kullanılan kodlama seçenekleri gibi etkenlere göre farklı fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır. Her şeyden önce web tasarımlarının amaca yönelik ve etkili olması önemlidir. Web tasarımı çalışmaları öncesinde, sektörlere göre planlama ve analizlerin yapılması gerekir.

Web tasarımlarının etkili olabilmesi ve müşterilerde ilgi oluşturabilmesi için web tasarımlarının alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Web tasarımlarında, dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır. Bu detayların bilinmesi, ön hazırlıkların yapılması, firmanın bulunduğu sektördeki diğer rakip firmaların web sitelerinin analiz edilmesi işlem sürecini oluşturmaktadır. İyi hazırlanmış olan bir tasarıma sahip web siteleri, sektörde rekabet etmeyi kolaylaştıracak ve firmanın öne çıkmasını sağlayacaktır. İstenilen kalitenin yakalanabilmesi için yapılacak olan her çalışma web tasarım fiyatı konusunda değişikliklere neden olacaktır.

 

Web Tasarım Fiyatı

Ucuz web tasarımları, çoğu zaman istenilen verimi sağlamayacaktır. Bunun için fiyat seçeneklerinden çok web tasarımının kalitesine ve sağlayacağı faydaya dikkat etmek gerekiyor. Her web sitesinin olmazsa olmazları vardır. Hazırlanan bir tasarımın, etkileyici, sade, ulaşılabilir, özgün, markayı ön plana çıkartabilen, işlevselliği yüksek, kullanıcı dostu olması gerekiyor. SEO uyumlu web tasarımları, her zaman geliştirilmeye müsaittir ve hedefe ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

Web tasarımı hizmetleri alacağınız zaman, yazılım uzmanlarından, ne tür çalışmalar yapabilecekleri, hangi yöntemleri kullanacakları konularında bilgi alabilirsiniz. Günümüz teknolojilerinde, hazırlanan web sitelerinin mobil uyumlu olması en önemli husustur. Web tasarımının nasıl yapılacağını belirledikten sonra web tasarım fiyatı konusunda, yazılım firması ile görüşmelere başlayabilirsiniz.

Sadece web tasarım fiyatı değil, tasarım firmasının yaptığı işlere ve verimliliğine bakmanızda fayda var. Günümüzde rekabet koşulları içerisinde yer almak oldukça zordur. Firmanızın varlığını ifade edeceğiniz bir platform olan sosyal ağ ile firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha görünür hale getirebilirsiniz. Hizmet alanlarınız gereği bulunduğunuz yere bağlı kalmadan, sizlere kilometrelerce uzaktaki müşterilerinize ulaşmanız için önemli bir adımdır.

Zira müşterilerin ön izlenimi web siteniz ile olur. İstediğiniz web sitesi için anlaşma yapmadan önce fiyat araştırmasına girmeniz mümkün.

Web Tasarım Fiyatı Nedir?

Size özel oluşturulacak bir web tasarım fiyatı istediğiniz içerikte ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Fiyatlandırma yapılmadan önce;

  • Hizmet türü
  • Güvenlik yazılımları
  • Online ödeme sayfası
  • İçerik hizmetleri
  • SEO hizmetleri
  • Mobil uygulama entegrasyonu
  • Ürünlerinizin sayısı
  • Kategoriler
  • Web siteniz üzerinden satış hizmeti ya da e-ticaret içerikli olmasına göre

Web tasarım fiyatları bu durumlar göz önünde bulundurularak; sektöre, firmaya ve yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir.

Web Tasarım Fiyat Nasıl Hesaplanır?

Bir web tasarım fiyatı hesaplanırken birçok unsur göz önünde bulunur. Belirli paketlerden yararlanabileceğiniz gibi hizmet sınırlarını daha fazla genişleterek SEO hizmeti, içerik düzenleme, güvenlik duvarı gibi özellikler eklenebilir. Eklenen özelliklere göre fiyatlandırma yapılır. Web tasarım oldukça titizlikle yapılması gereken bir iştir. Kullanımı kolay, kontrol edebileceğiniz ve müşteriyi yormayacak işlevsellikte olmalıdır. Müşterileriniz sitenize girdiğinde uzun bekleyişler içerisinde olmadan aradığını bulabilmelidir. Aksi halde birçok müşteri kaybı web tasarımındaki karmaşıklıktan ileri gelir.

Web Tasarım Fiyatı 2020

Gelişen teknoloji, uygulama ve yazılımlar ile web sitesinin mobil uygulamaya entegre edilmesi sonucu web sitesi kullanımı bambaşka bir boyut kazanmıştır. Web sitenize eklenecek uygulama ile müşterilerinize kolaylık tanıyabilirsiniz.

Web tasarımı içerikleri 2020 yılında oldukça gelişme göstererek akıllı telefon uygulamaları arasına girmiş ve satışlarınızda daha etkili artış kazandırmıştır. Artık firmalara kazandırdıklarının çok altında bir maliyetle temel ihtiyaç haline gelmiştir. Artık web sitesi olmayan, kullanışlı ve yeni tasarıma sahip olmayan firmaların yerini, global dünyaya ayak uyduran firmalar alıyor. SEO hizmetleri ile firmanızı hem müşterileriniz hem de uluslararası tarayıcı olan Google tarafından, güvenilir nitelik kazanarak üst sıralara çıkartıyor.

Sitenizde çeşitli güvenlik yazılımları ile müşterilerinizin güvenli olarak sitenizde gezinmelerini sağlıyor. Web tasarımında 2020 fiyatları kazanımlarınıza kıyasla oldukça uygun. Firmanızın kaliteli ve güvenilir bir şekilde işlerine devam edebilmesi adına web tasarımı konusunda profesyonel hizmet almalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara