Kurumsal Web Site Fiyatları, hedef kitlenizin şirketiniz hakkında bilgi edinmesini, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ayrıntılı olarak incelemesini ve bu bağlamda sizinle en kısa sürede iletişime geçmesini, ayrıca ürün ve hizmetlerinizle ilgili gelişmeleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmasını sağlar. Ayrıca şirketiniz her gün internette, her saat sektörünüz hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilere açık olacaktır.

Kurumsal Web Site Fiyatları
Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 290 TL Tek Sayfa + Panel
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 690 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş Web Tasarım Fiyatı 1490 TL 20 Sayfa + Panel + Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal Optimum Web Tasarım Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa + Panel + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil

 

Kurumsal web site fiyatları seçeneklerimizi, hazırlanacak olan sitenin kapasitesine ve tasarım yapısına göre belirliyoruz. Web tasarım alanında uzman ekiplerimiz ile profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Tüm sektörlerin, genel ihtiyaçlarına göre hazır web sitesi tasarımları yaparak, müşterilerimizin istedikleri anda kurumsal web sitelerine sahip olmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal Web Site Fiyatları

İnternet teknolojisinin avantajlarından faydalanmak isteyenler, kişisel ya da kurumsal web sitelerine ihtiyaç duyarlar. Büyük, küçük tüm firmalar, kurumsal web sitelerini hazırlatır ve sektörlerinde kendilerini daha iyi anlatmaya çalışırlar.

Günümüzde, insanlar, ürün ya da hizmet alımlarında öncelikle, firma web sitelerini inceleyerek ön araştırma yapmak istemektedir. Web sitesi olmayan ya da iyi tasarlanmış olmayan bir web sitesine sahip olmayan firmalar müşterileri gözünde itibar kaybedecektir. Web tasarım hizmetleri sunan bir firma olarak, tüm sektörlerde hizmet veren firmalar için kurumsal web sitesi tasarımları geliştiriyoruz.

Bilişim ve yazılım sektöründeki gelişmeleri takip ediyor, her çalışmamızı geliştirmelere açık şekilde yapıyoruz.

Web tasarımı yada diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0534 606 54 61 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonelce tasarlanmış, görsel, metinsel ve grafiksel anlam, tamamen basit ve estetik, ücretsiz, kuruluşunuzun renk ve vizyonuna uygun, sizi yansıtan ve kurumsal bir web sitesinin tasarım çalışmasını yansıtan, size kurumsal ve profesyonel bir şirketin nasıl olduğunu gösteren Ziyaretçilerinizin gözünde, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi verin. Bu özelliklere göre kurumsal web site fiyatları incelenmelidir.

 

Profesyonelce tasarlanan, web tasarımı ve estetiğe herhangi bir zenginlik açısından çaba göstermeden, sizi veya şirketinizi kurumsal bir web sitesi oluşturmaya yansıtmaz, aksine ziyaretçilerinizin ve İnternet ortamındaki hedef kitlenizin gözünde prestij kaybı ve müşteri kaybı düşünülmelidir.

Kurumsal Web Site Fiyatları Nedir ?

Kurumsal web sitesi, web sitesi olarak en çok tercih edilen tasarımdır. Kurumsal bir web sitesi, kurumun kurumsal web site fiyatları ve kimliği ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmalı ve kurumsal unsurları vurgulamak için altyapıya sahip olmalıdır.

Kurumlar için hazırlanmış bir web sitesi tasarlarken, hedef kitlenizi planlamanız gerekir. Site, ziyaretçinin profili ve ziyaret edilen bölge dikkate alınarak yapılmalıdır. Kuruluşun web sitesi müşterileri, rakipleri, iş başvurusunda bulunacak personeli ve yeni potansiyel müşterileri ziyaret etmek için hazırlanmalıdır. Farklı bölgelerde İnternet erişiminin hızıyla ilgili erişim sorunlarını önlemek ve her bölgeden erişime izin vermek için web sitesinin olabildiğince çabuk açılması önemlidir.

Kurumsal web sitesi kurumsal web sitesi olarak adlandırılır, çünkü kurumsal logo ile eşleşir ve kurumsal kimliğe göre tasarlanır. Kurumsal site içeriği, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulabilir. Hem de kurumsal web site fiyatları da özel olarak belirlenir.

 

Kurumsal Web Site Fiyatı Ne Kadar ?

Kurumsal web sitesine ihtiyaç duyanlar, internet üzerinden, tasarım örneklerini ve fiyatlarını araştırmaktadır. Kurumsal web sitesi tasarımlarında, firma bilgileri, hizmet türleri, yeni ürünler, müşteri yorumları, iletişim bilgileri gibi bölümler oluşturuyoruz.

Müşterilerimizden gelen taleplere değerlendirirken, rakip firmalarının kullandıkları web sitelerinden daha iyi ve kaliteli tasarımları oluşturmaya çalışıyoruz. Kurumsal web site fiyatları tekliflerimizi mümkün olduğu kadar uygun fiyat seviyesinde tutmaya çalışıyoruz. Firmamız, web sitesi tasarımları konusunda tüm müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

Ucuz web sitelerinin, güvenlik açıkları çok olacak ve yayınlanmaya başladıktan sonra, firmaların yeterli seviyede kendilerini tanıtmalarını önleyecek, sanal saldırılara maruz kalarak firmanın zarar görmesine neden olacaktır. Bizler, tasarımını yaptığımız kurumsal web sitelerinde, her türlü güvenlik önlemlerini alıyor, SEO çalışmalarına uyumlu şekilde yapıyoruz.

SEO uyumlu web siteleri, Google arama motorunda daha kolay bulunabilecek ve kısa sürede üst sıralara çıkacaktır. Kurumsal web sitesi arama motorlarında üst sıralara geldiğinde, siteyi ziyaretçi sayısı artacak ve firmanın markalaşma değeri yükselecektir. İyi hazırlanmış bir kurumsal web sitesi, firmanın uluslararası alanda tanınmasını ve pazarlama oranını artıracaktır.

Kurumsal Web Site Fiyatları 2020

Web tasarım işlemlerimizde, firmalara, yapacağımız tüm çalışma aşamaları hakkında bilgi veriyor ve tasarımların her aşaması için kendilerinden onay alıyoruz. Amacımız, firmayı internet ortamında en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi ortaya çıkartabilmektir. Kurumsal web site fiyatları belirlemelerinde talep edilen ayrıntıları ayrı ayrı hesaplıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken, siteye aynı anda erişim yapabilecek ziyaretçi sayısı, içerik sayfa yapısı ve geliştirilebilir durumlarının analizlerini yapıyoruz.

Fiyat hesaplamalarında;

 • Web arayüz tasarımı
 • Yönetim paneli yazılımının hazırlanması
 • SEO uyumu
 • Özgün içeriklerin hazırlanması

İşlemlerine göre belirlemeler yapıyoruz. Daha uygun fiyatlarla kurumsal web sitesi isteyenler için hazır web çalışmaları yapıyoruz. Her sektör için farklı tasarımlara sahip çalışmalarımız bulunmaktadır. Yeni kurulmuş olan ve kısa sürede web sitesinin olmasını isteyen firmalar, hazır kurumsal web sitesi tasarımlarımızı inceleyerek, seçim yapabiliyor. Seçilen web tasarımını, domain ve hosting bilgilerine göre tasarlıyor ve bir iki gün içerisinde yayınlanmaya hazır getiriyoruz. Hazır web sitelerimizin fiyatı, sıfırdan hazırlanmaya çalışılan kurumsal web tasarımlarına göre daha ucuz olmaktadır.

Kurumsal Web Site Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Kurumsal web site fiyatları ve web tasarımları talep edilen site özelliklerine göre değişmektedir. Web sitesi fiyatlarımızı belirlerken belirli kriterler kullanıyor ve yapılacak olan işlemlere göre en uygun fiyat seçeneklerini oluşturuyoruz. Kurumsal web sitelerinin fiyatları neye göre belirlenir? Bu sorunun cevabını, müşterilerimize sözleşme hazırlarken tek tek anlatıyoruz.

Fiyatları belirlememizi şu hususlara göre yapıyoruz;

 • Web sitesinin tasarım türü
 • Tasarım için yapılacak özel yazılımlar
 • Kurumsal web SEO uyumu ve SEO desteği
 • Site için sayfa sayısı
 • Site üzerinden üyelik kayıt sisteminin yer alması
 • E-ticaret siteleri, üyelik ve ödeme işlemleri sayfası
 • Web sitesi içeriklerinin oluşturulmasının, kimin tarafından yapılacağı
 • Site içerisinde, video ve sunum bölümlerinin yer alması
 • Entegre olacağı diğer yazılım türleri
 • Web sitesi domain ve hosting satın alma durumu

Kurumsal web sitelerinin hazırlanmasında, ayrıntılar belirlendikten sonra, fiyat teklifini oluşturuyor ve müşterimizin onayını bekliyoruz. Onay verildikten sonra hemen çalışmalara başlayarak, alanında uzman yazılımcılarımım ile kısa sürede kurumsal web sitesini hazır ediyoruz. Kurumsal web site fiyatları güncellemelerin her yıl yapıyor ve kaliteli web sitelerini, en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Web sitesi tasarımı için firmamıza başvuruda yapan müşterilerimize öncelikle piyasa araştırmaları yapmalarını istiyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların kalitesine ve fiyatlarımıza güvendiğimiz için tüm sektörler için web çalışmalarını yapıyoruz. Web siteleri yayınlanmaya başladıktan sonraki dönemde de müşterilerimize destek veriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Şirket siteleri, Internet’teki şirketlerin itibarını belirler.

Ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için şirketlerin profesyonel bir ekip tarafından oluşturulan kendi profesyonel web sitelerine sahip olmaları gerekir.

Ana sayfanız sitenize açılan bir kapıdır. Çok karmaşık olmamalı. Şirketinizi kısaca tanımlayın, reklamlar veya kampanyalar ana sayfaya yerleştirilmelidir.

Ziyaretçilerinizin iletişim bilgileri ve kullanabileceğiniz bir iletişim formu olmalıdır.

Şirket sitesi, kullanımı kolay bir yönetim paneline sahip olmalıdır.

Sayfanın eklenmesiyle ilgili herhangi bir kısıtlama olmamalıdır.

Kurum kimliği, kurum renkleri, kurum kimliği, kurum logosu, vizyon, hizmetler, ürünler ve etkinlikler uyum içinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site fiyatları kişiye özel uygulanmalıdır.

 

Modern Ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Web tasarımı trendleri düzenli aralıklarla değişmektedir. Bu değişiklik moda kıyafetlerle karşılaştırılabilir. Farklı elbiseler giymiş, aksesuarlar giyen, tarzlarını farklı kılan ünlü şahsiyetler, bu yönde değişen modanın habercisi olabilir. Böylece kullanıcılar eski ve yeniyi değerlendirebilir, bu büyük sitelerin alışkanlıklarını kazanabilirler. Bugün, 5 yıl önce mini tasarımlar yerine, düz bir tasarım, büyük düğmeler ve büyük bir görsel tasarım tercih edilmektedir.

 

Sosyal Medya Linkleri ve Paylaş Düğmeleri

Etkileşimlerin sayısı birbirine çok yakındır. Eklenen içeriği tanıtmanın en kolay yolu, sosyal ağlar aracılığıyla bir izleyici çekmek. Bunu yapmak için web sitenizin sosyal ağlara bağlantıları olmalı ve içeriğinizin sosyal medya paylaşım düğmelerine sahip olması gerekir, bu yüzden SEO ve web tasarım teknik çalışmalarına kurumsal web site fiyatları ile dikkat etmelisiniz.

 

Etki Alanı Adresinin Web Tasarımında Önemi

Bir etki alanı adresi, yani bir “etki alanı adı”, Internet’teki web tasarımını kullanarak bir siteye erişimi kolaylaştıran bir sistemin adıdır. Aslında, web sitelerine üç basamaklı noktalarla ayrılmış 12 basamaklı bir IP adresiyle erişilebilir. IP adresi statik ve dinamik olarak ayrılmıştır. Bu IP adresleri sunuculara atanır. Web siteleri bu sunucularda bulunduğundan, sunucunun IP adresini girerek bunlara erişebilirsiniz. Bununla birlikte, kullanımın hem kalıcılığı hem de karmaşıklığı, etki alanı adresinin IP adresi yerine pratik kullanım nedeniyle web sitesine erişim seçeneğini girerek pratikte kullanılmamasından kaynaklanan uygunsuzluklar benimsenmiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara