Web Site Tasarımı Fiyatları 2020

Web site tasarımı fiyatları bütçesi de ortaya çıkarılırken tüm detaylar düşünülerek maliyet tablosu hazırlanmalıdır. Kurulması planlanan bir web sitesi taraşımı tek bir sayfadan oluşabileceği gibi belirli menüler aracılığıyla birden fazla sayfadan da oluşabilmektedir. Web sitesi içerikleri dinamik içeriklere sahip olduğu için tasarım ve kodlamaları da buna göre yapılmıştır. Web sitesi tasarımı yaparken ilk olarak web sitesinin satış, bilgi edinme, tanıtım, etkileşime geçme gibi hangi amaçla kullanılmak istendiğinin bilgisinin öğrenilmesi önem arz etmektedir. Çünkü web site tasarımı fiyatları ve kullanışlı bir web sitesinin hayata geçirilmesinin sağlanması için tüm detaylar önemlidir.

Kurumsal web tasarımlarımızı, her sektörün ihtiyaçlarına yönelik yapmaya çalışıyoruz. Fiyat tekliflerimizi oluştururken, web sitesi türlerine göre farklı seçenekler ile sunuyoruz.

Web tasarım paketlerimiz şunlardır;

 • Profesyonel web siteleri
 • Html5 web siteleri
 • Ekonomik web siteleri
 • Temel web sayfası
 • E-ticaret sitesi

Bu paketlerden hangisi seçilmiş ise fiyatlarımız ona göre belirlemeye çalışıyoruz. Tüm tasarımlarımızı uzman ekiplerimiz ile yapıyor ve başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Web site tasarımı fiyatları seçeneklerimiz tüm paketlerimiz için her zaman uygun fiyatlı olmaktadır.

Web Site Tasarımı Fiyatları Fiyat
Tek sayfa Web Site Fiyatı 169 TL
Kurumsal Web Site Fiyatı 690 TL
Kurumsal Prime Web Site Fiyatı 1490 TL
Özel Proje Web Site Fiyatı Teklif İsteyin

 

Web sitesi internet platformu üzerinde yer alan tasarım, yazılım, grafik kodları ve dilleriyle oluşturulan paylaşım ve tanıtım şeklidir. Web sitesinin en çok kullanılan bir diğer adı ise internet sitesidir. Web siteleri online platformlarda paylaştıkları bilgiler sayesinde siteyi ziyaret eden kişilerin kendileriyle irtibata geçmelerini sağlayarak firmalarıyla ilgili bilgi sahibi olmalarına da olanak sağlarlar.

Web Site Tasarımı Fiyatları Ne Kadar ?

Web siteleri de kendi içlerinde farklı türlere ayrılmakta olup; site tasarımını hayata geçirmeden önce yapılması gereken ilk şey hazırlanacak web sitesi çeşidinin hangisi olduğuna karar verilmesi gerekmektedir. Buna göre de web site tasarımı fiyatları bütçesine de karar verilmelidir.

 1. Kurumsal Web Sitesi
 2. Haber Sitesi
 3. Forum Sitesi
 4. Blog Sitesi
 5. Oyun Sitesi
 6. Satış Sitesi
 7. Tanıtım Sitesi
 8. Kişisel Web Sitesi
 9. Emlak Sitesi
 10. Mobil Site

 

Web Sitesinin Önemi Hakkında Genel Bilgi

Web site tasarımı fiyatları sürecinde tüm detaylar göz önünde bulundurularak maliyet tablosu oluşturulmasında fayda sağlanmaktadır. Web sitesi mevut müşterilerinize ürün ya da hizmetleriniz ile ilgili bilgi verebileceğiniz; potansiyel müşterileriniz için de size tercih etmeleri için ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözümleri sunduğunuzu anlatan bir platformdur. Web siteleri firmanın kendisini tanıtmasını sağlaması ve potansiyel müşteriler açısından ziyaret edilmesini sağladığı için stratejik bir öneme sahiptir.

Web sitesi satın alma eğilimi olan müşterilerin profilinin belirlenmesinde fayda sağlamaktadır. Bu durumda belirlenen kitle özelinde kampanya oluşturmak ve kendileriyle etkileşime geçilmesinin sağlanabilmesi için değer katmaya yardımcı olmaktadır.

Müşterilerin belirlenmesi sonrasında ise satın alma potansiyeli gösteren ve gösterileceğine inanan müşteriler belirlenerek davranış kalıpları detaylı bir şekilde incelenmelidir. Buna göre elde edilen veriler değerlendirilerek kişiye özel çözümler üretilmelidir. Web sitesinin bir diğer önemli faydası ise siteyi ziyaret eden kişilerle etkileşime geçilmesinin sağlanmasıdır.

Web Site Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Firmalar ya da kişiler web site tasarımı fiyatları için bütçe ayırırken tüm taleplerini net bir şekilde ortaya koyarak bütçe oluşturulmalıdır. Aksi takdirde verimli bir web sitesi oluşturulması imkansız hale gelecektir. Web site ziyaret sayılarının artış göstermesi ve ziyaretçi profilinin hedef kitleyi kapsayabilmesi için yapılması gereken küçük ancak etkili bazı adımlar bulunmaktadır.

İlk adım hazırlanan web sitesinin seo (search engine optimization) çalışmalarına uygun olacak şekilde tasarlanması ve hızlı şekilde açılmasının sağlanmasıdır. Böylece web site arama motorlarında üst sıralarda yer alacak ve daha fazla kişi tarafından da ziyaret edilmesi sağlanacaktır. SEO ( search engine optimization) çalışmalarında tasarım dili önemli olduğu kadar yazılım dili de tüm kurallara uygun olacak şekilde hazırlanmalıdır. SEO çalışmalarıyla ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise site ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap veren özgün içerikler oluşturulmasının sağlanmasıdır. Site tasarımı kurumsal kimliğe uygun olacak şekilde logo ve logoya uyumlu renklerden hazırlanmalıdır. Böylece siteyi ziyaret eden kişilerde marka algısı ve değeri de oluşturacaktır.

Web sitesi tasarımları alanında vermiş olduğumuz hizmetler ile çok sayıda kişisel web ve kurumsal web siteleri hazırladık. Web site tasarımı fiyatları kodlama türlerine göre belirlenmektedir. Web tasarımlarında, beklentilere göre kodlama geliştiriyor ve uygulamalarımız ile sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak web sitelerini oluşturuyoruz. Web site tasarımlarında, php, html5 kodlama türlerini kullanıyoruz. Kodlama türü belirlendikten sonra, site içerik sayfa sayısına göre müşterilerimize fiyat teklifleri veriyoruz. Kurumsal firmalar için yaptığımız çalışmalarda mobil uyumlu tasarımlar geliştiriyoruz.

Günümüzde sektör fark etmeksizin kurumsal bir iş yapmak istiyorsanız, kurumsal bir kimlik kazanmak zorundasınız. Teknoloji çağında olduğumuzu düşünürsek, bu kimliği kazanmanızın en iyi yolu internet ve sosyal medya kullanmaktır. İnternetin en sık kullanım alanı da web siteleridir. Yaptığınız işi doğru ve güvenilir şekilde tanıtan bir web sitesi, size kurumsal bir kimlik kazandıracaktır. Bu yüzden bu işi sizin için yapacak profesyonel bir ekibe ihtiyacınız olacaktır.

Web tasarımı yada diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0534 606 54 61 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Web Site Tasarımı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, sizin belirlediğiniz içerik özellikleri bu konuda belirleyici olur. Çoğu uygulamada domain ve hosting programlar yaptıracağınız her türlü özellikte web site kapsamındaki programlara dahildir. Bu yüzden web site tasarımı fiyatları değişkenliği ise sitenin içeriğine bağlı olarak değişir. Siz ne kadar kapsamlı ne kadar detaylı bir site isterseniz detaylar o kadar artacağı için fiyat da o kadar değişken olacaktır.

Web tasarımlarında, fiyat belirlemelerini nelere göre belirleyeceğimizi tespit ediyoruz. Daha sonra müşteri taleplerini inceliyor ve yapılacak olan çalışmada kullanılacak özellikleri ortaya çıkartıyoruz. Fiyat hesaplamalarımızı yaparken, web sitesinde olacak her özellik için yapılacak olan çalışmaların fiyatını belirliyor ve toplam fiyat alıyoruz. Web tasarım fiyatlarını etkileyen unsurlardan birisi sitenin SEO uyumlu olarak hazırlanmasıdır. Sitelerde üyelik sisteminin bulunması fiyatları artıran bir seçenektir.

 

Web Site Tasarım Fiyatları 2020

Web tasarım hizmetlerimizde, fiyat tarifelerimizi yılın ekonomik gelişmelerine göre güncelliyoruz. 2020 yılı için yaptığımız güncelleme ile en iyi fiyat seçeneklerini oluşturuyoruz. Web site tasarımı fiyatları tablosu oluşturarak, müşterilerimizin hangi hizmet için ne kadar ödeyeceklerini gösteriyoruz. Web tasarım fiyatlarını oluşturacak olan faktörler, site özelliğine göre değişmektedir. Daha çok, sayfa sayısı, kontrol paneli yazılımı, çoklu dil seçeneği, hosting hizmeti, SEO seçenekleri, SSL sertifika yazılımı fiyat oluşumunu etkileyen faktörlerdir. Bilişim alanında sürekli gelişmeler olduğu için 2020 yılında yeni sistemleri tasarımlarımıza katacağımızı hesaplayarak fiyatlarımızı oluşturuyoruz.

Web Sitesi İçerikleri Nelerden Oluşur?

Fiyat farkı yaratan içeriklerin değişkenlik göstermesi, web sitesi çeşitliliğinin de artmasına sebep olur.

Bu çeşitlilik ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Domain ve hosting kurulumu, yönetici paneli olmayan içerik, anasayfa, hakkımızda, iletişim bilgileri gibi detay bölümleri,
 • Domain ve hosting kurulumu, yönetici paneli, anasayfa, hakkımızda, iletişim bilgileri gibi detay bölümleri bulunur.

Bu programlar daha basit yapıda içeriklere sahiptir ve bu yüzden web site tasarımı fiyatları daha temel düzeydedir. Kurumsal olmayan küçük işletmeler için basit temalı web siteleri çoğu zaman yeterlidir. Bu yüzden bu iki çeşit tasarım, bu alanlarda tercih edilebilir. Daha kurumsal, özellikle uluslararası çalışan firmalar için bu tasarımlara en az 2′ den başlayan dil seçenekleri de eklenebilir. Elbette bu dil seçenekleri tasarımın maliyetiyle doğru orantılı şekilde artırılabilir. Eğer klasik tasarımların dışına çıkmak istiyorsanız, size özel tasarım talep etmeniz de mümkündür.

İşi yapan firmanın fiyat prensiplerine göre web site tasarımı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Çoğunlukla Dolar ya da TL üzerinden fiyatlandırma yapılır. Bu fiyatlandırmalar, saydığımız özellikler kapsamında 500 TL/ 299 Dolar gibi rakamlardan başlayarak değişir. TL/ Döviz dalgalanmalarında değişkenlik gösteren fiyatlar en sık artış ya da azalışları kur dalgalanmaları büyüdüğünde yaşarlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara